Kontakt

Administratsioon:

Juhataja - Priit Siig
Priit.Siig@lasteturva.ee

Personalijuht - Kairit Saar
Kairit.Saar@lasteturva.ee

Majandusjuhataja - Anne Ligi
Anne.Ligi@lasteturva.ee

Arenduse-ja ennetuse koordinaator - Pirkko Runnel
Pirkko.Runnel@lasteturva.ee; tel.+372 56455507

Nõmme tee rehabilitatsiooniteenuse tüdrukute üksuse juht - Moonika Koppel
Moonika.Koppel@lasteturva.ee mob. 58812494

Nõmme tee rehabilitatsiooniteenuse poiste üksuse juht - Vitali Ardassov
Vitali.Ardassov@lasteturva.ee mob. 58188180

Vanemsotsiaalpedagoog - Marelle Vallimäe (tüdrukute üksus Nõmme teel)
Marelle.Vallimae@lasteturva.ee

Vanemsotsiaalpedagoog - Helika Tõnnus (poiste üksus Nõmme teel)
Helika.Tonnus@lasteturva.ee

Psühholoogid:
Oljona Damaskina
Oljona.Damaskina@lasteturva.ee

Natalja Boston
Natalja.Boston@lasteturva.ee

Natalja Krasnopevtseva
Natalia.Krasnopevtseva@lasteturva.ee

Evelin Sirkas
Evelin.Sirkas@lasteturva.ee

Siim Sander Rooba
Siim.Rooba@lasteturva.ee


Lilleküla turvakodu: tel. 6608060 (24h) mob. 53404676 (24h)

Turvakodu üksuse juht - Tiina Simson
Tiina.Simson@lasteturva.ee

Psühholoog - Natalja Zaitseva
Natalja.Zaitseva@lasteturva.ee


Männi turvakodu: tel 668 4759 (24h) mob. 55619272 (24h)

Vanemsotsiaalpedagoog - Erika Pütsepp
Erika.Pytsepp@lasteturva.ee

Psühholoog - Siim Sander Rooba
Siim.Rooba@lasteturva.ee

Ema ja lapse turvakodu: tel. 657 2479 mob. 5015063

Vanemsotsiaalpedagoog - Pille Kübarsepp
Pille.Kubarsepp@lasteturva.ee


Nõmme tee keskuses töötab 28 sotsiaalpedagoogi
Lilleküla turvakodus 9 sotsiaalpedagoogi
Männi turvakodus 9 sotsiaalpedagoogi
Ema ja lapse turvakodus 3 sotsiaaltöötajat

Lisaks köögi-ja koristuspersonal ning autojuht-majahoidja