Kontakt

Administratsioon:

Juhataja kohusetäitja - Tiina Simson
Tiina.Simson@lasteturva.ee

Personalijuht - Kairit Saar
Kairit.Saar@lasteturva.ee

Majandusjuhataja - Anne Ligi
Anne.Ligi@lasteturva.ee

Nõmme tee rehabilitatsiooniteenuse tüdrukute üksuse juht - Nele Rande
Nele.Rande@lasteturva.ee mob. 51986399

Nõmme tee rehabilitatsiooniteenuse poiste üksuse juht - Vitali Ardassov
Vitali.Ardassov@lasteturva.ee mob. 58188180

Vanemsotsiaalpedagoog - Marelle Vallimäe (tüdrukute üksus Nõmme teel)
Marelle.Vallimae@lasteturva.ee

Vanemsotsiaalpedagoog - Moonika Koppel (poiste üksus Nõmme teel) Moonika.Koppel@lasteturva.ee mob. 58812494

Psühholoogid:
Oksana Knjaz

Oksana.Knjaz@lasteturva.ee

Natalja Boston
Natalja.Boston@lasteturva.ee

Kertu Kase
Kertu.Kase@lasteturva.ee

Chrislen Jessica Salumets
chrislen.salumets@lasteturva.ee



Lilleküla turvakodu: tel. 6608060 (24h) mob. 53404676 (24h)

Turvakodu üksuse juht - Tiina Simson
Tiina.Simson@lasteturva.ee

Psühholoog - Natalja Zaitseva
Natalja.Zaitseva@lasteturva.ee


Männi turvakodu: tel 668 4759 (24h) mob. 55619272 (24h)

Vanemsotsiaalpedagoog - Erika Pütsepp
Erika.Pytsepp@lasteturva.ee

Psühholoog - Natalja Krasnopevtseva
Natalia.Krasnopevtseva@lasteturva.ee

Ema ja lapse turvakodu: tel. 657 2479 mob. 5015063

Vanemsotsiaalpedagoog - Pille Kübarsepp
Pille.Kubarsepp@lasteturva.ee

NAP - Noorte Arenguprogramm

Noorte arenguprogrammi juhi kohusetäitja - Pirkko Runnel
Pirkko.Runnel@lasteturva.ee; tel.+372 56455507

Psühholoog ja psühholoogide meeskonnajuht - Oljona Damaskina
Oljona.Damaskina@lasteturva.ee mob. 5515225

Psühholoogid:
Inna Farber
Inna.Farber@lasteturva.ee
Triin Möldre
Triin.Moldre@lasteturva.ee
Andrei Popov
Andrei.Popov@lasteturva.ee

Mairi Laane
Mairi.Laane@lasteturva.ee

Kristin Pent
Kristin.Pent@lasteturva.ee mob.53842711


Juhtumikorraldajad:
Siim Sander Rooba
Siim.Rooba@lasteturva.ee mob. 53035287
Anželika Ruus
Anzelika.ruus@lasteturva.ee mob. 53034849
Liisi Jürisoo
Liisi.Jurisoo@lasteturva.ee mob. 5089877

Kunstistuudio ja õpitugi - Emeric Weber
Emeric.Weber@lasteturva.ee mob. 53036694


Nõmme tee keskuses töötab 28 sotsiaalpedagoogi
Lilleküla turvakodus 9 sotsiaalpedagoogi
Männi turvakodus 9 sotsiaalpedagoogi
Ema ja lapse turvakodus 5 sotsiaaltöötajat

Lisaks köögi-ja koristuspersonal ning autojuht-majahoidja