Kontakt

Administratsioon:


Juhataja - Tiina Simson  

 tel. 5500094
Tiina.Simson@lasteturva.ee


Personalijuht - Kairit Saar
Kairit.Saar@lasteturva.ee

Majandusjuhataja - Anne Ligi 

tel 6744 502
Anne.Ligi@lasteturva.ee

Arendus- ja kvaliteedijuht Erika Pütsepp      

tel 503 9570

Erika.pytsepp@lasteturva.ee  



Nõmme tee üksuse juht - Tatiana Mikhitaryan   

tel. 5818 8180
tatiana@lasteturva.ee   


Vanemsotsiaaltöötaja (tüdrukute osakonnad) - Keili  Mardim   

tel. 5551 0619
keili.mardim@lasteturva.ee   


Vanemsotsiaaltöötaja (poiste ja KLAT osakonnad) - Aiky Öövel

tel. 5881 2494
aiky.oovel@lasteturva.ee  


Vanemsotsiaaltöötaja (tugiteenused)  - Helika Tõnnus

tel. 5885  9303
helika.tonnus@lasteturva.ee  


Huvi-ja õppealajuht - Sandra Saimra

Sandra.Saimra@lasteturva.ee

 


Psühholoogid:


Natalja Boston
Natalja.Boston@lasteturva.ee


Deniss Šerstnjov

Deniss.Serstnjov@lasteturva.ee 


Aleksei Aro
Aleksei.Aro@lasteturva.ee

Katrin Nigul
katrin.nigul@lasteturva.ee



Lilleküla turvakodu:  tel. 6608060 (24h)      mob. 53404676 (24h) 


Vanemsotsiaaltöötaja -Väino Maasalu   

tel 5198 6399
vaino.maasalu@lasteturva.ee 


Psühholoog - Natalja Zaitseva
Natalja.Zaitseva@lasteturva.ee


Männi turvakodu: tel 668 4759 (24h)    mob. 55619272 (24h) 


Turvakodu üksuse juht - Raili Suits 

tel 5306 6744
Raili.Suits@lasteturva.ee 



Psühholoog - Natalja  Krasnopevtseva
Natalia.Krasnopevtseva@lasteturva.ee

Psühholoog - Aleksei Aro
Aleksei.Aro@lasteturva.ee 


Ema ja lapse turvakodu:   tel. 657 2479     mob. 5015063 

Vanemsotsiaaltöötaja - Pille Kübarsepp
Pille.Kubarsepp@lasteturva.ee


NAP -   Noorte Arenguprogramm

Noorte arenguprogrammi üksuse juht- Pirkko Runnel
Pirkko.Runnel@lasteturva.ee;   tel.+372 56455507

Psühholoog ja psühholoogide mentor - Oljona Damaskina
Oljona.Damaskina@lasteturva.ee  mob. 5515225

Psühholoogid:
Inna Farber
Inna.Farber@lasteturva.ee

Triin Möldre
Triin.Moldre@lasteturva.ee

Mairi Laane
Mairi.Laane@lasteturva.ee

Kristin Pent
Kristin.Pent@lasteturva.ee mob. 53842711

Marina Donova
Marina.Donova@lasteturva.ee 


Juhtumikorraldajad:
Anželika Ruus (venekeelsed noored)
Anzelika.ruus@lasteturva.ee mob. 53034849

Anna-Valeria Damaskina (eesti-ja venekeelsed noored) mob.  51941200
Anna-Valeria.Damaskina@lasteturva.ee

Kaspar Vulla (eesti-, inglis- ja soomekeelsed noored) mob. 58849697
Kaspar.Vulla@lasteturva.ee Tööpäevad veebruaris T-R


Kunstistuudio ja õpitugi - Emeric Weber
Emeric.Weber@lasteturva.ee  mob. 53036694


Nõmme tee keskuses töötab 30 sotsiaalpedagoogi
Lilleküla turvakodus 9 sotsiaalpedagoogi
Männi turvakodus 9 sotsiaalpedagoogi
Ema ja lapse turvakodus 5 sotsiaalpedagoogi

Lisaks köögi-ja koristuspersonal ning  autojuht-majahoidja