NOORTE AREGU-PROGRAMM

Noorte arenguprogramm
Aadress:
Mustamäe tee 55, Tallinn


Noorte arenguprogrammi juht - Pirkko Runnel
Pirkko.Runnel@lasteturva.ee; tel.+372 56455507

Psühholoog ja psühholoogide meeskonnajuht - Oljona Damaskina
Oljona.Damaskina@lasteturva.ee mob. 5515225

Juhtumikorraldajad:

Siim Sander Rooba- Siim.Rooba@lasteturva.ee mob. 53035287

Anželika Ruus- Anzelika.ruus@lasteturva.ee mob. 53034849

Liisi Jürisoo- Liisi.Jurisoo@lasteturva.ee mob. 5089877

Kunstistuudio ja õpitugi
Emeric Weber- Emeric.Weber@lasteturva.ee mob. 53036694

Kristin Pent
Kristin.Pent@lasteturva.ee mob.53842711

Inna Farber
Inna.Farber@lasteturva.ee

Triin Möldre
Triin.Moldre@lasteturva.ee

Mairi Laane
Mairi.Laane@lasteturva.ee